Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός) Εκπαιδευτής Πρόσβαση
ADOBE DREAMWEAVER - CREATIVE SUITE (IT873) Εμμανουήλ Μηλάκης
Arduino (IT348) Νικόλαος Κορακιανίτης
CMS - Συστήματα Διαχείρισης Περιεχομένου (IT793) Εμμανουήλ Μηλάκης
CorelDraw (IT804) Εμμανουήλ Μηλάκης
CSS (IT788) Εμμανουήλ Μηλάκης
DREAMWEAVER (IT785) Εμμανουήλ Μηλάκης
EXCEL (IT925) Εμμανουήλ Μηλάκης
fffff (IT442) Καλλιόπη Ανανία
HTML (IT780) Εμμανουήλ Μηλάκης
JavaScript (IT794) Εμμανουήλ Μηλάκης
JOOMLA WORDPRESS KAI ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ (IT829) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
lesson test 1 (IT623) Βασίλης Παπαγιαννόπουλος
Maxon Cinema 4D (IT618) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Micro:Bit (Ν-104) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Microsoft Office 2010 (Ν-103) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Online micro activities for educators and parents - Διαδικτυακές μικροδράσεις για εκπαιδευτικούς και γονείς (ELEAR700) Αφροδίτη Καραντωνάκη
PHP (IT786) Εμμανουήλ Μηλάκης
Poser Pro 3D (IT619) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
PYTHON (IT886) Εμμανουήλ Μηλάκης
Raspberry Pi (IT349) Νικόλαος Κορακιανίτης
REA (City Lab) Άλκης Ελευθερίου
Routing and Switching Essentials (IT645) Γιώργος Ιωάννου
test (IT374) Λιόβας Δημήτριος
TestSubject (12345) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
The Secret Circle #MSA (IT380) Μιχάλης Πολίτης
Unreal engine II (IT885) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Web analyitcs (IT482) IOANNIS MAGNISALIS
WINDOWS (IT842) Εμμανουήλ Μηλάκης
WORD (IT870) Εμμανουήλ Μηλάκης
ΑΕΠΠ Γ' Λυκείου (ΑΕΠΠ-Γ.Λ.) πολυχώρος ΓΝώΣΗς
ΑΕΠΠ-ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΑΣΤ3 (IT174) Βασίλειος Σούλας
Αθηνά και Ποσειδώνας (IT541) Αναστασία Κατόπη
Αλγοριθμική και Δομές Δεδομένων Γλώσσα Προγραμματισμού Ι (IT592) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Αναγνώριση Προτύπων - Νευρωνικά Δίκτυα (ict501) Νίκος Ζήρτας
Ανακύκλωση (IT542) Αναστασία Κατόπη
Αναλογικά Ηλεκτρονικά (IT499) Κωνσταντίνος Σακκάς
Ανάπτυξη Διαδραστικών Παιχνιδιών σε Π.Μ και ΗΥ (IEK-D2) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Ανάπτυξη διαδραστικών παιχνιδιών σε περιβάλλον μικροσυσκευών και Η/Υ (C++ , JAVA) (IT606) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Ανάπτυξη διαδραστικών παιχνιδιών σε περιβάλλον μικροσυσκευών και Η/Υ (C++ , JAVA) (IT883) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
Ανάπτυξη διαδραστικών παιχνιδιών σε περιβάλλον μικροσυσκευών και Η/Υ (C++ , JAVA) (IT951) ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον (IT577) Απόστολος Παπαμαργαρίτης
Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον (IT299) Δημήτρης Κοντογιάννης
Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον (IT290) Κωνσταντίνος Σκαπέτης
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (ΑΕΠΠ) (IT826) Σίμος Καραβλασάκης
Ανάπτυξη Εφαρμογών Σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον 2019 - 2020 (ΑΕΠΠ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ
Ανάπτυξη Εφαρμογών Σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον 2020 - 2021 (ΑΕΠΠ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ
Ανάπτυξη Λογισμικού σε Φορητές Συσκευές [Θ + Ε] (AEI-SOFT-02) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Ανάπτυξη Συστημάτων Παγκόσμιου Ιστού [Θ + Ε] (AEI-SOFT-01) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (IT487) Κωνσταντίνος Σακκάς
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός - Εργαστήριο (IT488) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΣΤΡΑΦΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ (ΝΠΣ) (IT683) Κωνσταντίνος Σακκάς
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός ΙΙ (123456) Παναγιώτης Δρακάτος
Αντικειμενοστραφής Σχεδίαση και Προγραμματισμός [Θ + Ε] (AEI-10) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Αντικειμενοστρεφής Προγραμματισμός (αντ-προ) Ιώαννης Βάρδας
ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΣΤΡΕΦΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ - C# (IT878) Εμμανουήλ Μηλάκης
ΑΟΘ (IT833) Σίμος Καραβλασάκης
Αρχαία Ελλάδα (IT534) Αναστασία Κατόπη
Αρχαία Τεχνολογία 5ο ΓΕΛ (IT343) Βασίλης Πριόβολος
Αρχαία Τεχνολογία 7ο ΓΕΛ (IT342) Βασίλης Πριόβολος
Αρχαία Τεχονολία 7ο Β (IT344) Βασίλης Πριόβολος
ΑΡΧΕΣ ΓΛΩΣΣΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΩΝ (IT564) Κωνσταντίνος Σακκάς
Αρχές Ηλεκτρολογίας & Ηλεκτρονικής - Α' ΕΠΑΛ (EPAL-A-EPIL) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΑΡΧΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΣΜΟΥ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΝΠΣ) (IT624) Κωνσταντίνος Σακκάς
Αρχές Προγραμματισμού Υπολογιστών - Β' ΕΠΑΛ (EPAL-B01) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΑΡΧΕΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ - Η/Μ ΓΙΑ ΤΗΛ/ΝΙΕΣ (IT508) Κωνσταντίνος Σακκάς
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών (IT301) Βασίλειος Μήτσιας
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών (IT510) Κωνσταντίνος Σακκάς
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών (ΑΕΙ-02) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Θ +Ε) (IT807) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών (ΜΠΣ) (IT581) ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΝΠΣ) (IT682) Κωνσταντίνος Σακκάς
Ασύρματες Επικοινωνίες και Ασύρματα Δίκτυα (IT511) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (IT517) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (IT416) Καλλιόπη Χρυσανθίδου
Ασφάλεια στο Διαδίκτυο από το Ελληνικό Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου (EL-SIC) Ελληνικό Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου
Ασφάλεια στο Διαδίκτυο με απλά λόγια! (IT806) SaferInternet4Kids Ελληνικό Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου
Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων - Κρυπτογραφία και Ασφάλεια Υπολογιστών (Ν-113) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β ΕΠΑΛ (IT430) Δημήτρης Γουβεδάρης
Βάσεις Δεδομένων - Ms Access (IT834) Εμμανουήλ Μηλάκης
Βάσεις δεδομένων Ι (IT604) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Βάσεις Δεδομένων Ι (IT598) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Βάσεις Δεδομένων Ι (IT512) Κωνσταντίνος Σακκάς
Βάσεις Δεδομένων ΙΙ (IT489) Κωνσταντίνος Σακκάς
Βάσεις Δεδομένων ΙΙ - Εργαστήριο (IT490) Κωνσταντίνος Σακκάς
Βασικά Θέματα Πληροφορικής - Β' ΕΠΑΛ (EPAL-B03) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Βασικές Δεξιότητες & Χρήση Η/Υ [ΑΡΧΑΡΙΟΙ] (Ν-101) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Βασικές έννοιες πληροφορικής (IT400) ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ
Βιομηχανια (IT477) Ευλαλία Παπαηλίου
Βιομηχανικά Δίκτυα [Θ + Ε] (AEI-ELE-01) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ 1 (IT359) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ 2 (IT360) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ 3 (IT361) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ 4 (IT362) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Γ ΓΕΛ - Πληροφορική (Agria) Θεοδώρα Κουμπούρη
Γλώσσα προγραμματισμού IV (OPEN GL) (IT609) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Γλώσσα προγραμματισμού IV (OPEN GL) (IT880) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
Γλώσσα Προγραμματισμού IV (OpenGL) (IEK-C2) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Γλώσσα προγραμματισμού V (PHP) (IT603) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Γλώσσα Προγραμματισμού ΙV (OPENGL) (IT601) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Γλώσσα Προγραμματισμού ΙΙ (IT599) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Γλώσσα Προγραμματισμού ΙΙΙ (Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός C++ / Java) (IEK-C1) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Γλώσσες Περιγραφής Υλικού (HDL) - Σχεδιασμός Ολοκληρωμένων Κυκλωμάτων (VHDL) [Θ + Ε] (ΑΕΙ-HARD-04) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΓΡΑΜΜΙΚΗ ΑΛΓΕΒΡΑ (ΝΠΣ) (IT550) Κωνσταντίνος Σακκάς
Γυμνάσιο (IT486) Δημήτρης Γουβεδάρης
Δημιουργία Ιστοσελίδας (IT305) Αντώνιος Νείρος
Δημοτικά (2016 Δημοτικά Β. Αιγ) Τιμολέων Θεοφανέλλης
Διαδικασιακός Προγραμματισμός [Θ + Ε] (AEI-05) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Διαδικτυακά εργαλεία και υπηρεσίες στην καθημερινή ζωή (IT - ΤΠΕ) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Διαδικτυακά εργαλεία και υπηρεσίες στην καθημερινή ζωή (IT338) Γεώργιος Αλεξιάδης
Διαδίκτυο και Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης (IT931) Εμμανουήλ Μηλάκης
Διαδίκτυο των Πραγμάτων (AEI-ELE-02) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΔΙΑΔΟΣΗ ΣΗΜΑΤΩΝ (IT685) Κωνσταντίνος Σακκάς
Διακριτά Μαθηματικά (IT506) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΔΙΑΚΡΙΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΝΠΣ) (IT626) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ (IT554) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (IT555) Κωνσταντίνος Σακκάς
Διαχείριση Μεγάλων Δεδομένων (Big Data Analytics) (IT526) Σοφία Μαρκάκη
ΔΙΚΤΥΑ Η/Υ (IT386) Μιχάλης Ναστάκος
ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (IT865) Εμμανουήλ Μηλάκης
Δίκτυα Υπολογιστών - Γ' ΕΠΑΛ (EPAL-PANEL-01) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Δίκτυα Υπολογιστών [Θ + Ε] (AEI-07) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Δοκιμαστικό (IT637) Βανέσσα Βάκκα
ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ (IT950) Νικολία Μπουροπούλου
ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ (IT701_DEMO)
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ
ΔΟΜΕΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (ΝΠΣ) (IT686) Κωνσταντίνος Σακκάς
Δομές Δεδομένων & Αλγόριθμοι (IT513) Κωνσταντίνος Σακκάς
Δομές Δεδομένων και Αλγόριθμοι [Θ + Ε] (AEI-06) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Εγκατάσταση, Διαχείριση και Συντήρηση Υπολογιστικών Συστημάτων - Γ' ΕΠΑΛ (EPAL-HN04) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΕΕ - Βιογραφικό Σημείωμα (IT341) Κυριάκος Αθανασιάδης
Ειδικά Θέματα στο Υλικό και στα Δίκτυα Υπολογιστών - Γ' ΕΠΑΛ (EPAL-HN01) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Ειδικά Θέματα στον Προγραμματισμό - Γ' ΕΠΑΛ (EPAL-SOFT01) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (IT926) Εμμανουήλ Μηλάκης
Εισαγωγή στην Πληροφορική (IT591) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Εισαγωγή στην Πληροφορική (IT291) Γιούλη Λιανού
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (IT867) Εμμανουήλ Μηλάκης
Εισαγωγή στην Πληροφορική (IT502) Κωνσταντίνος Σακκάς
Εισαγωγή στις Αρχές Επιστήμης των Η/Υ - Β' ΓΕΛ  (GEL-Β) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Εισαγωγή στις Βάσεις Δεδομένων [Θ + Ε] (ΑΕΙ-08) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Εισαγωγή στις Τεχνολογίες της Πληροφορικής  (ΑΕΙ-07) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Εισαγωγή στον Προγραμματισμό (IT573) Αιμιλία Τζάφου
Εισαγωγικό Σεμινάριο Photoshop (IT377) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ (IT296) Κωνσταντίνος Κρητικός
Εκπαίδευση και πιστοποίηση υπολογιστών (2432017) Αντώνιος Μαραγκός
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ STEAM (IT909) Εμμανουήλ Μηλάκης
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ (IT350) Νικόλαος Κορακιανίτης
Εκπαιδευτικό Λογισμικό (IT622) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΝΤΟΥ
Ενδοσχολική επιμόρφωση στις ΤΠΕ (IT288) Ιωάννης Γιαννακούρας
Ενισχυτικά Μαθήματα - DIT/UOI (IT696) Κωνσταντίνος Σακκάς
Εννοιολογικοί χάρτες Α (IT538) Αναστασία Κατόπη
Εννοιολογικοί χάρτες Β (IT539) Αναστασία Κατόπη
Εννοιολογικοί χάρτες Γ (IT540) Αναστασία Κατόπη
Ενσωματωμένα Συστήματα I (AEI-HARD-07) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Ενσωματωμένα Συστήματα ΙΙ (AEI-HARD-08) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Σπάρτης: Δίκτυα Υπολογιστών (Θεωρία+Εργαστήριο) (IT275) Κοντογεωργάκος Σπύρος, Τσαούση Βασιλεία
ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Σπάρτης: Λειτουργικά Συστήματα (Εργαστήριο) (IT276) Κοντογεωργάκος Σπύρος, Σταθόπουλος Τάσος
ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Σπάρτης:Εισαγωγή στους Η /Υ ( Θεωρία ) (IT282) Σταθόπουλος Τάσος
ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Σπάρτης:Εφαρμογές Διαδικτύου ( Θεωρία +Εργαστήριο ) (IT284) Σταθόπουλος Τάσος Τσαούση Βασιλεία
ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Σπάρτης:Λειτουργικά Συστήματα ( Θεωρία ) (IT283) Σταθόπουλος Τάσος
ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Σπάρτης:Προχωρημένες Τεχνικές Προγράμματα Γραφείου ( Θεωρία + Εργαστήριο ) (IT280) Σταθόπουλος Τάσος Τσαούση Βασιλεία
ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Σπάρτης:Στοιχεία Προγραμματισμού ( Θεωρία + Εργαστήριο ) (IT281) Σταθόπουλος Τάσος Τσαούση Βασιλεία
Επεξεργασία Κειμένου – Διαδίκτυο (Ι) (IT888) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (Photoshop) (IT809) Εμμανουήλ Μηλάκης
Επικοινωνίες Δεδομένων (IT595) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Επικοινωνίες Δεδομένων (IEK-A1) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Εργαλεία Web 2.0 (Σύγχρονη και ασύγχρονη εκπαίδευση) (IT309) Αλέξανδρος Καπανιάρης
Εργαλεία Ανάπτυξης Εφαρμογών Internet (IT597) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Εργαλεία ανάπτυξης εφαρμογών INTERNET (IT608) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Εργαλεία Ανάπτυξης Εφαρμογών Internet (IEK-B1) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Εργαλεία Δημιουργίας Γραφικών 3DSMAX (IEK-D2) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Εργαλεία δημιουργίας τριδιάστατων γραφικών Ι (3DS MAX) (IT602) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Εργαλεία δημιουργίας τρισδιάστατων γραφικών I (3DS MAX) ( Δ΄ εξ.) (IT611) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Εργαλεία επεξεργασίας VIDEO (IT612) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Εργαλεία επεξεργασίας VIDEO (IT882) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
Εργαλεία Κατασκευής παιχνιδιών ( Unreal Editor, Half life, Doom Editor) Δ (IT884) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
Εργαλεία Κατασκευής παιχνιδιών (Unreal Editor, Half life, Doom Editor)(2023-24) (IT933) ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ - ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Εργαλεία κατασκευής παιχνιδιών (Unreal Editor,Half life, Doom Editor)  (IT586) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΜΕ SCRATCH (IT358) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ
Εργονομία & Σωστή στάση εργασίας στον Υπολογιστή (IT294) Αικατερίνη Κουρκουβέλου
Εφαρμογές Πληροφορικής - Α' ΓΕΛ (GEL-A) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - 12ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ (IT690) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΠΗΣ
Εφαρμογές Πληροφορικής - Α' ΕΠΑΛ  (EPAL-A) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & Η/Υ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (IT518) ΕΦΗ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
Η γιορτή της μάνας (IT543) Αναστασία Κατόπη
Η ΔΑΝΕΙΣΤΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ (IT346) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΜΙΤΣΗ
Ηλεκτρικές Μηχανές (IT897) Αθανάσιος Λουκόπουλος
Ηλεκτρολογικό Σχέδιο (IT654) Γρηγόριος Αλκαγιάν
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ (ΝΠΣ) (IT553) Τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ (IT327) Αλέξανδρος Καπανιάρης
Ηλεκτρονική Εφημερίδα (IT286) Αντώνιος Νείρος
Ιστορία Δ΄ Τάξης - Η μάχη των Θερμοπυλών Β (IT531) Αναστασία Κατόπη
Ιστορία Δ' Τάξης - Η μάχη των Θερμοπυλών Α (IT530) Αναστασία Κατόπη
Κυκλώματα και Συστήματα Κρυπτογραφίας και Ασφάλειας - Σχεδιασμός Συστημάτων Ασφάλειας σε Υλικό [Θ + Ε] (AEI-HARD-05) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Λειτουργικά Συστήματα (IT593) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Λειτουργικά Συστήματα (IT594) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (IT840) Εμμανουήλ Μηλάκης
Λειτουργικά Συστήματα (IT491) Κωνσταντίνος Σακκάς
Λειτουργικά Συστήματα - Βπ ΕΠΑΛ (IT331) Κυριάκος Αθανασιάδης
Λειτουργικά Συστήματα - Εργαστήριο (IT492) Κωνσταντίνος Σακκάς
Λειτουργικά Συστήματα και Ασφάλεια Πληροφοριακών Συστημάτων - Β' ΕΠΑΛ (EPAL-B04) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Λογική Σχεδίαση (IT503) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΛΟΓΙΚΗ ΣΧΕΔΙΑΣΗ (ΝΠΣ) (IT552) Κωνσταντίνος Σακκάς
Λογική Σχεδίαση Κυκλωμάτων (IT663) Παναγιώτης Γεωργούλας
Λογιστικά Φύλλα με χρηση Η/Υ (IT472) Μαρκέλλα Τομάζου
Λύκειο Τυρνάβου - A' Λυκείου - Εφαρμογές Πληροφορικής (IT689) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΠΗΣ
Μάθημα: Γλώσσα Προγραμματισμού ΙΙΙ (ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΣΤΡΑΦΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ C++) (IT590) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Μαθηματικά για Μηχανικούς (IT498) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ (ΝΠΣ) (IT549) Κωνσταντίνος Σακκάς
Μακεδονία Α (IT532) Αναστασία Κατόπη
Μακεδονία Β (IT533) Αναστασία Κατόπη
Μεταγλωττιστές [Θ + Ε] (AEI-11) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Μια ιστορία φτιαγμένη με το story jumper (IT547) Αναστασία Κατόπη
Μικροελεγκτές [Θ + Ε] (AEI-HARD-09) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Μικροϋπολογιστικά Συστήματα [Θ + Ε] (AEI-HARD-10) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Μοντελοποίηση Συστημάτων [Θ + Ε] (AEI-02) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΝΕΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ (IT879) Εμμανουήλ Μηλάκης
Ο Διαδραστικός Πίνακας στην Σχολική Τάξη (IT300) Αλέξανδρος Καπανιάρης
Ο κύκλος του νερού (IT394) Ειρήνη Τσάκωνα
Ο μύθος της αμυγδαλιάς (IT545) Αναστασία Κατόπη
Οι άθλοι του Ηρακλή Α (IT536) Αναστασία Κατόπη
Οι άθλοι του Ηρακλή Β (IT537) Αναστασία Κατόπη
ΟΙ ΔΩΔΕΚΑ (12) ΜΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (IT456) Άρτεμις Ρούσκα
Ολοκληρωμένα εργαλεία ανάπτυξης ιστοχώρων (IT607) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Ολοκληρωμένα Εργαλεία Ανάπτυξης Ιστοχώρων (IEK-D1) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (IT509) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ - MARKETING (IT945) IEK EVABEAUTY
Πιθανότητες και Στοιχεία Στατιστικής (IT507) Κωνσταντίνος Σακκάς
Πιστοποίηση ECDL  (Ν-102) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Πλατφόρμα Open eclass (IT302) Μαρία Κοκκαλάρα
Πληροφοριακά Συστήματα σε Επιχειρήσεις και Οργανισμούς- Γ' ΕΠΑΛ (EPAL-SOFT03 / HN03) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Πληροφορική (IT643) Βασιλική Κλέτσα
πληροφορική (IT292) Μαρία Λιακοπούλου
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - Β' ΚΥΚΛΟΣ - ΣΔΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (IT727) Βασιλική Στούρη
Πληροφορική - Γ΄ΓΕ.Λ. (GEL-PANEL) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ) (IT523) ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (IT260) Κατερίνα Ιωαννίδου
Πληροφορική Α΄Λυκείου Προμηθέας (IT617) Απόστολος Παπαμαργαρίτης
Πληροφορική Α' Λυκείου (IT312) Νικολάου Νίκος
Πληροφορική Β΄ Γυμνασίου (IT633) Ελεάννα Αποστόλου
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (IT303) Κωνσταντίνος Καλλιάρας
Πληροφορική Β΄ Δημοτικού (IT635) Ελεάννα Αποστόλου
Πληροφορική Β' Λυκείου - Κατεύθυνση (IT313) Νικολάου Νίκος
Πληροφορική Γ Δημοτικού (IT519) ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
Πληροφορική Γ Λυκείου (IT717) ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΟΥ
Πληροφορική Γ Λυκείου (IT781) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΚΙΟΥΡΤΙΔΟΥ
Πληροφορική Γ Λυκείου (IT959) Σωτήρης Σωτηρίου
Πληροφορική Γ΄ Γυμνασίου (IT634) Ελεάννα Αποστόλου
Πληροφορική Γ΄ Δημοτικού (IT636) Ελεάννα Αποστόλου
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ (ΠΛ_Γ_2021) Ευάγγελος Καπέλης
Πληροφορική Γυμνασίου (GYMN-IT) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Πληροφορική Δ΄ Δημοτικού (IT631) Ελεάννα Αποστόλου
Πληροφορική Δημοτικό (IT782) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΠΗΣ
Πληροφορική Στ' (IT942) Ανδρέας Παπαγεωργίου
Πληροφορική στην εκπαίδευση for juniors (IT326) Μαρία Κουκλατζίδου
Πολυμέσα Β΄ Γυμνασίου (IT304) Κωνσταντίνος Καλλιάρας
Πολυμεσικά εργαλεία κατασκευής παιχνιδιών (FLASH) (IT610) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Πολυμεσικά εργαλεία κατασκευής παιχνιδιών (FLASH) (IT881) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
Πρακτική Εφαρμογή ΙΕΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (IT424) Ανάργυρος Μαρμαρινός
Πρακτική Εφαρμογή στην ειδικότητα (IT596) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Πρακτική Εφαρμογή στην ειδικότητα (IT600) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
Πρακτική Εφαρμογή στην ειδικότητα (IT605) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ (IT869) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
Πρακτική Εφαρμογή στην ειδικότητα ( Δ ΄ εξ.) (IT613) ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
προγραμματίζω τη Φύση (IT435) Χάρις Μαυρουδή
Προγραμματισμός (Python) (IT425) Δημήτρης Γουβεδάρης
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ (prisma) Αναστάσιος Τιμοθεΐδης
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ (IT556) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (IT557) Κωνσταντίνος Σακκάς
Προγραμματισμός Ι (IT500) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Ι (ΝΠΣ) (IT551) Αλέξανδρος Τζάλλας (Τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Ι (ΝΠΣ) - 2020-21 (IT687) Κωνσταντίνος Σακκάς
Προγραμματισμός ΙΙ (IT505) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΙΙ (ΝΠΣ) (IT627) Βασίλης Νάστος
Προγραμματισμός Υπολογιστών - Γ' ΕΠΑΛ (EPAL-PANEL-02) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Προηγμένα Μικροϋπολογιστικά Συστήματα - Προχωρημένες και Παράλληλες Αρχιτεκτονικές (AEI-HARD-03) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Προηγμένες Τεχνολογίες Παγκόσμιου Ιστού [Θ + Ε] (AEI-SOFT-03) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Πρωτόκολλα Επικοινωνίας Δικτύων (IT514) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚEΣ ΔΙΚΤΥΩΝ (ΝΠΣ) (IT625) Κωνσταντίνος Σακκάς
Ρομποτική (Ν-105) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Σεμινάριο: Το project στην εκπαίδευση (Ερευνητικές Εργασίες - Βιωματικές Δράσεις) (IT382) Μιχαήλ Λαγουδάκος, Ν. Καραγεώργος
ΣΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (ΝΠΣ) (IT684) Κωνσταντίνος Σακκάς
Σήματα και Συστήματα (IT515) Κωνσταντίνος Σακκάς
Σήματα Συστήματα (ict301) Νίκος Ζήρτας
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ 1 (IT363) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ 2 (IT364) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Σύγχρονα ψηφιακά εκπαιδευτικά εργαλεία (ΙΑ1) Ιάκωβος Αλεξανδρής
Σύγχρονο Περιβάλλον Γραφείου (IT473) Μαρκέλλα Τομάζου
Συλλογή και επεξεργασία δεδομένων με το Excel (IT308) Κωνσταντίνος Πέτρου
Σύνθετες Δεξιότητες και Χρήση Η/Υ [ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ]  (N-106) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Συστήματα Διαχείρισης Β.Δ και Εφαρμογές τους στο Διαδίκτυο - Γ' ΕΠΑΛ (EPAL-SOFT04) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΜΑΝΑΤΖΜΕΝΤ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ (MBA304B) Γεώργιος Σταλίδης
Συστήματα Πολύ Μεγάλης Κλίμακας Ολοκλήρωσης (VLSI) [Θ + Ε] (AEI-HARD-06) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Σχεδιασμός και Ανάπτυξη Διαδικτυακών Εφαρμογών - Γ΄ΕΠΑΛ (EPAL-SOFT02) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Σχεδιασμός και Ανάπτυξη Ιστότοπων - Β' ΕΠΑΛ (EPAL-B06) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ (IT893) Εμμανουήλ Μηλάκης
Σχεδιασμός Ψηφιακών Συστημάτων σε FPGAs [Θ + Ε] (AEI-HARD-02) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Σχολική βία (IT544) Αναστασία Κατόπη
Τα συναισθήματα (IT451) Στέλλα Κοντου
Τεχνητή Νοημοσύνη (IT493) Κωνσταντίνος Σακκάς
Τεχνητή Νοημοσύνη - Εργαστήριο (IT494) Κωνσταντίνος Σακκάς
Τεχνικά Θέματα Πωλήσεων και Προδιαγραφών Υλικού και Λογισμικού - Β' ΕΠΑΛ (EPAL-B05) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Τεχνικές Προγραμματισμού Υπολογιστών [Θ + Ε] (AEI-03) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Τεχνική Υποστήριξης Υπολογιστικών Συστημάτων και Δικτυακών Υποδομών - Γ' ΕΠΑΛ (EPAL-HN02) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΜΑΚΙΓΙΑΖ (IT365) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΩΝ (IT372) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΥΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (IT366) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΨΥΞΗΣ ΑΕΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΟΥ (IT371) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ - WEB DESIGNER/DEVELOPER - VIDEO GAMES) (IT367) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Τεχνικός Λόγος - Εργαστήριο (IT495) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (IT370) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ 1 (IT368) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ 2 (IT369) Δ.ΙΕΚ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Τεχνίτης αμαξωμάτων - Βαφές θεωρία (136) Ε.Π.Α.Σ. Ρέντη
Τεχνίτης αμαξωμάτων - Περιβαλλοντική Διαχείριση για Συνεργεία Φανοποιών-Βαφείων θεωρία (135) Ε.Π.Α.Σ. Ρέντη
Τεχνίτης αμαξωμάτων - Τεχνική Μηχανική - Αντοχή Υλικών θεωρία (133) Ε.Π.Α.Σ. Ρέντη
Τεχνίτης αμαξωμάτων - Τεχνολογία Αμαξωμάτων θεωρία (134) Ε.Π.Α.Σ. Ρέντη
Τεχνολογία Α' Γυμνασίου (ΤΕΧ_Α_ΓΥΜ) ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
Τεχνολογία Β' Γυμνασίου (ΤΕΧ_Β_ΓΥΜ) ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
Τεχνολογία Γ' Γυμνασίου (ΤΕΧ_Γ_ΓΥΜ) ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ (IT558) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (IT559) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΙΣΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (IT298) Νικόλαος Τσαγκαράκης
ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΔΙΚΤΥΑ Ι (IT562) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΔΙΚΤΥΑ Ι - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (IT563) Κωνσταντίνος Σακκάς
Το εσωτερικό του υπολογιστή (IT428) ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΙΟΥΔΑΚΗ
ΤΟ ΥΛΙΚΌ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΉ (IT440) Αγγελική Ζαϊμίδου
Τοπικά και Αστικά Δίκτυα (IT496) Κωνσταντίνος Σακκάς
Τοπικά και Αστικά Δίκτυα - Εργαστήριο (IT497) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΤΟΠΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ & ΤΠΕ (IT476) Αλέξανδρος Καπανιάρης
Τυπικές Γλώσσες Σχεδίασης Συστημάτων (SDL) [Θ + Ε] (AEI-HARD-01) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Υλικό και Δίκτυα Υπολογιστών - Β' ΕΠΑΛ (EPAL-B02) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Υπερσύνδεσμοι (IT546) Αναστασία Κατόπη
Φυσική άσκηση και ποιότητα ζωής (IT420) Βασιλική Κοσμάτου
ΧΕΝ ΘΗΒΑΣ - Διαδικτυακά εργαλεία και υπηρεσίες στην καθημερινή ζωή (IT691) ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΤΣΑΓΓΟΥΡΑ
ΧΡΗΣΗ ΤΩΝ WINDOWS XP (IT295) Βασίλειος Λεπενιώτης
Χρυσός αιώνας Περικλή (IT535) Αναστασία Κατόπη
Ψηφιακά Εκπαιδευτικά Εργαλεία (DET) ΙΝΕ ΓΣΕΕ
Ψηφιακά Ηλεκτρονικά (IT504) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΨΗΦΙΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (ΝΠΣ) (IT628) Ευριπίδης Γλαβάς, Κωνσταντίνος Σακκάς
Ψηφιακά Κυκλώματα και Συστήματα [Θ + Ε] (AEI-ELE-03) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Ψηφιακά Συστήματα [Θ + Ε] (ΑΕΙ-09) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Ψηφιακά Τεκμήρια και Τεχνική Νομοθεσία (AEI-12) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΔΕΞΙΟΤΗΤΕΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (IT952) Νικολία Μπουροπούλου
ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ (IT560) Κωνσταντίνος Σακκάς
ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (IT561) Κωνσταντίνος Σακκάς
Ψηφιακή - Λογική Σχεδίαση (AEI-01) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Ψηφιακή Επεξεργασία Βίντεο (IT810) Εμμανουήλ Μηλάκης
Ψηφιακή Επεξεργασία Σημάτων (ict401) Νίκος Ζήρτας
ΨΗΦΙΑΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ) (IT285) Αλέξανδρος Καπανιάρης