aplh armoniki talantosi (SC368) | Κωνσταντίνος Μπίστας |
| dokimastiko (SC244) | Αικατερίνη Μπακατσέλου |
| MATHS B GYM (SC321) | Ευάγγελος Σιέρρος |
| Mini Doctors (SC765) | Γκόραβ Μαλλ Ταρλοκ |
| Project A (SC322) | Ευάγγελος Διακουμής |
| Project B (SC323) | Ευάγγελος Διακουμής |
| Project C (SC324) | Ευάγγελος Διακουμής |
| Project D (SC325) | Ευάγγελος Διακουμής |
| Project E (SC326) | Ευάγγελος Διακουμής |
| TEST (SC620) | ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΣ |
| XHMEIA (CHEMVAG9999) | Βαγιανός Κουκουλάς |
| ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ (SC335) | Ευθυμία Καραμπάλη |
| ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ 2019-20 (SC650) | Αντώνης Χαλκεύς |
| ΑΛΓΕΒΡΑ Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ (SC164) | ΑΣΔΦΚΞ ΑΦΔΑΑ |
| ΑΛΓΕΒΡΑ Α'ΛΥΚΕΙΟΥ (SC522) | Κώστας Αδαμάκης |
| Άλγεβρα Β λυκείου ΚΦΔΑ (SC178) | Θωμάς Τσιάμπαλης |
| ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ (SC116) | ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΑΤΙΝΑ |
| Β Γυμνασίου (SC422) | Θωμάς Πιπέργιας |
| ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΝΝΟΙΕΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ1 (SC132) | Εμμανουήλ Γανταρής |
| Βιολογία (SC729) | Κωνσταντίνος Χαλκιαδάκης, Νίκος Αναστασάκης |
| Βιολογία Β΄Λυκείου (SC328) | Δημοσθένης Καρυοφύλλης |
| Βιοχημεία_Ι (SC1072) | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ |
| Γ Λυκείου - Μαθηματικά Προσανατολισμού (ΓΛΠ) | Πέτρος Χέρας |
| Γνωριμία με το Geogebra (SC549) | ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ |
| Γνωριμία με το Malt (SC550) | ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ |
| Δημιουργική Εργασία Α (SC409) | Ευάγγελος Διακουμής |
| Δημιουργική Εργασία Β (SC410) | Ευάγγελος Διακουμής |
| Δημιουργική Εργασία Γ (SC411) | Ευάγγελος Διακουμής |
| Δημιουργική Εργασία Δ (SC412) | Ευάγγελος Διακουμής |
| Δημιουργική Εργασία Ε (SC413) | Ευάγγελος Διακουμής |
| ΔΟΚΙΜΗ (SC489) | AKHΣ ΚΟΥΝΤΟΥΜΑΔΗΣ |
| δοκιμή (SC760)
| Ε.Κ.Φ.Ε. Χανίων |
| Ευθυγραμμη ομαλη κινηση (SC367) | Κωνσταντίνα Παπαευαγγελίου |
| Θεωρία παιγνίων (SC558) | Δήμητρα Παπαδοπούλου |
| Ιστοεξερευνηση ΤΟΥΡΙΝΓΚ (SC161) | Απόστολος Μπαφαλούκας |
| Κβαντομηχανική (SC133) | Κλέρη Λιόβα |
| κλασματικες εξισωσεις (SC103) | Ελένη Παναγοπούλου |
| Λογισμικά εννοιολογικής χαρτογράφησης (SC551) | ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ |
| ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (SC361) | Μαρία Ασλανίδου |
| Μαθηματικά Β Λυκείου (SC1141) | Αργύρης Γαμβρέλλης |
| Μαθηματικά Β' Γυμνασίου (SC339) | Εμμανουήλ Οικονομάκης |
| Μαθηματικά Γ Λυκείου (SC247) | Αθανάσιος Λουκόπουλος |
| Μαθηματικά Γ' Γυμνασιου e-class (SC105) | Σωτήρης Μπαρμπάνης |
| Μαθηματικά για Διαγωνισμούς (SC593) | Μέλη Παραρτήματος Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας |
| Μαθηματικά Κατεύθυνσης Β' Λυκείου (SC239) | Βασίλης Χρισταράς |
| Μικροοργανισμοί () | Κωνσταντίνος Γρίβας |
| Οπερόνιο Λακτόζης (SC333) | Μαρία Κουκά |
| Προετοιμασία Για τα Πρότυπα Γυμνάσια (SC758) | Πέτρος Χέρας |
| Προπαίδεια (SC366) | Δημήτριος Χολέβας |
| Στατιστική (SC548) | ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ |
| ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (SC658) | ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΙΑΠΗΣ |
| Φ2-Π 2020 - 2021 (SC733) | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ |
| Φυσική (SC371) | Μαρία Ρώσιου |
| ΦΥΣΙΚΗ Α ΛΥΚΕΙΟΥ (fysics1) | Βασίλειος Γιαννάδης |
| ΦΥΣΙΚΗ Α ΛΥΚΕΙΟΥ (SC756)
| Γιάννης Θεοδοσόπουλος |
| Φυσική Α' Λυκείου: Δυνάμεις (Physics_alyk-newton) | Νίκος Αναστασάκης |
| ΦΥΣΙΚΗ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (G800119) | Σπύρος Παπασιδέρης |
| ΦΥΣΙΚΗ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ (SC1179) | ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ |
| Φυσική Γυμνασίου (SC117) | Βασίλης Σιτράς |
| Φυσική Λυκείου - Προετοιμασία (SC1145) | ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ |
| Φυτική Παραγωγή (SC159) | Περσεφόνη Μαλέτσικα |
| ΧΗΜΕΙΑ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ (SC100) | Παναγιώτης Παππάς |
|